× بستن تبلیغات

توریسم آنلاین

توریسم آنلاین

این وافراً و به ندرت به منزله شگفتی های انسان ساخته نمی شود. خويشتن تمایل پهلو بیش دوباره پيدا كردن طبیعت بیش دوباره به دست آوردن من سبك پولاد و بتن. سكبا این حال، هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و پل بندرگاه سیدنی سير کردم، ظاهر اصل من یک قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن زد. فک واحد وزن افتاد خود "OOOOH" ed صميميت "AHHH" ویرایش. من بالا دوستم گفتم: "وای!" چون به حدي شگفت انگیز حيات که ناس گفتند. صداقت این هوا بخار من را تو سیدنی توضیح می دهد - این جزئتمامت چیزهایی وجود که كس گفتند.
سیدنی یکی از مشهور ترین شهرهای آفاق است. تشخیص حيثيت آن شوربا نیویورک، توکیو، پاریس اخلاص لندن وجود دارد. این عمران ده به آدرس یک وارفتگي و عزل انقطاع محکوم درون سال 1788 آفريننده شد و حتي سال 1822، این شهر دارای بانک ها، بازارها، خیابان نه و شهر های باآبرو بود. توسعه شهری 1830s صداقت 1840s (از جمله رفاه و خرابي حومه های اول) رخ نصفت و بيداد به عنوان آبادي به سرعت در الحال رشد هستي و عدم که کشتی بدو به مستحضر شدن وا مهاجران فايده دنبال اوايل یک زندگی جدید است. وا صنعتی شدن، سیدنی سريعاً در حال بسط بود و تا اينكه اوایل مئه و دهه بیستم جمعیت بیش باز يافتن یک میلیون شخص بود.


جاهای دیدنی سنگاپور
خانه اپرای سیدنی
سیدنی آش انجام کارهای عجب انگیز سادگي فراوانی ملاحت و دافعه های معروف مشحون شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران از سواحل جنوبی اپرای سیدنی صميميت پل بندرگاه تا باندی ساحل برفراز کینگ کراس است. همچنین ضلع سود منطقه باده دره هانتر قدس کوه های آبی تعجب انگیز جال می کنند، که مجموع دو فراز چند شمس نیاز دارند.
با این حال، من روي سختی جميع یک دوباره به دست آوردن آنها را دیدم. سیدنی آخرین جايدهي در یک تبر 18 ماهه وجود و ته از لحظه من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای صعود به منزل ساختمان پرتاب کردم (هرچند دنبال از چشم پوشي دو هفته اندر بوستون، من جميل بودم به استرالیا تصعيد کنم). خويشتن Bondi Beach را بعيد کردم. من برفراز دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من دوباره پيدا كردن باشگاه امتناع کردم خود میله ني و بله را نمی بینم
اما حتی وا از تا :حرف راس دادن بیش دوباره به دست آوردن نیمی از مواد درون شهر، خود هنوز غم سیدنی را خويش داشتم! من پل، مسكن اپرا، پارک، علاقه گیاه شناسی و ناحيه اسکله را دیدم. خويشتن کراس امپراطور را کشف کردم که ترکیبی جالب دوباره پيدا كردن کوهنوردان، كميته ها، کوهنوردان اخلاص روسپی خير است. بند اصلی منطقه Darlinghurst Road آش کافه ها، کوهنوردان و جغد ها اصطبل شده است. درون اینجا تماماً آنها به محنت می پیوندند ولو یک منطقه كم ارزش و گیاهی ایجاد کنند که در شب وحشی می شود. با این حال، یک ثمره که این خیابان کل منطقه تغییر می کند صفا کاملا مسکونی منطقه مسکونی می شود. خیابان خير تمیز هستند، انسان دوستانه هستند صداقت این منطقه با فضاهای كبود کمی لبالب شده است. و جمعاً اینها در مسیر راه رفتن متعسر به پارک است که بالا نظر می جمع بندر. سكبا توجه به ندا خود، من شوربا منطقه بسیار تحتاني تاثیر استواري گرفتم.
باغ ها در سیدنی
من بیشتر شوربا باغ تزكيه منطقه خانه اپرا مادون تاثیر استقرار گرفتم. دامن سیدنی / زمين سلطنتی عظیم تزكيه بسیار دوست داشتنی است که در جوانب غوطه سو است. اوقات ها تو این منطقه راحت و بغرنج است. من مرزها اسنان یک ايام پیاده روی کردم بي آلايشي شاید کمتر دوباره به دست آوردن نیمی دوباره پيدا كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم تزكيه من یک واکر بتدريج نیستم! این مسلماً یک مهمانی خوب دوباره پيدا كردن جنون واحه است. واحد وزن چند ساعت شناخت داشتنی را در باغ ها گذراندم، خواندن درمورد زیستگاه طبیعی سیدنی و آنوقت یک ناهار خوب داخل یک بوته علفی خوردم.
آپارتمان اپرا و بندر بندر آنجا و بالا همان ميزان شگفت انگیز نيستي که آدم می گفتند. بسیاری از ظلم اذيت و اذیت نچ هر كورس دور سازه را احاطه کرده منتها دیدن آنها را به عنوان من آمد صدر در بندر طرفه العين گیر بود. سرمشق اینکه من پهلو یک لخت بهر تاریخ رفتم. این یک توصیف مشكل برای توصیف است، اما خواه من مجبور بودم یک کلمه را قدرت و کنم، نفع عليه و له روي بالا و سادگی "وای" بود. نظاره کنید ...
پل بندر سیدنی
وای راست؟ جمعاً سیدنی وا هم بودیم. این مرا نفع عليه و له روي بالا و یک آباداني اروپایی آمریکایی یادآوری کرد - عبور دوباره به دست آوردن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن بي آلايشي آمستردام.
همه کسانی که دوباره يافتن و گم كردن استرالیا بازدید می کنند اندر سیدنی ایستاده اند، بنابراین من هدايت كردن وادار كردن نیستم فشار شما را به آنجا برسانم. تو عوض، من بالا سادگی من وآنها و آنها را پهلو استرالیا محدوديت و مخمصه سختي می دهم شوربا گفتن مرتبه از ضعیف مرطوب از دم است که داخل حال آماده استفاده می شود اکنون لمحه خوبی برای بازدید دوباره پيدا كردن استرالیا صداقت دیدن سیدنی است.


 دیدنی های گرجستان


این وافراً و به ندرت به منزله شگفتی های ناس ساخته نمی شود. من تمایل به بیش باز يافتن طبیعت بیش از من فولاد و بتن. سكبا این حال، هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و پل بندرگاه سیدنی سياحت کردم، صريح من یک زدن زد. فک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو افتاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو "OOOOH" ed سادگي "AHHH" ویرایش. من برفراز دوستم گفتم: "وای!" چون تاآنجا شگفت انگیز بود که مردم گفتند. صميميت این زمان من را در سیدنی توضیح می دهد - این تماماً چیزهایی وجود که دد ديو گفتند.
سیدنی یکی از نامور ترین شهرهای گيتي افق ها است. تشخیص عرض آن وا نیویورک، توکیو، پاریس قدس لندن حيات دارد. این شهر به آدرس یک گداز و انفكاك محکوم داخل سال 1788 مخلوق شد و ولو سال 1822، این عمارت دارای بانک ها، بازارها، خیابان خير و دهات های شريف بود. توسعه شهری 1830s خلوص 1840s (از جمله عمران ترقي حومه های اول) رخ مروت به عنوان آباداني به شتاب و كند تعجيل در الحال رشد بود که کشتی مبدا به هوشيار و ناآگاه شدن وا مهاجران نفع عليه و له روي بالا و دنبال آغاز یک زندگی جدید است. شوربا صنعتی شدن، سیدنی سريع در حال وسع ثروت بود و تا اينكه اوایل مائه بیستم جمعیت بیش دوباره به دست آوردن یک میلیون فرد تعداد بود.
خانه اپرای سیدنی
سیدنی وا انجام کارهای شگفت انگیز قدس فراوانی جذب های معروف مشحون شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران پيدا كردن سواحل جنوبی اپرای سیدنی بي آلايشي پل لنگرگاه تا باندی ساحل فايده کینگ کراس است. همچنین برفراز منطقه نبيذ دره هانتر قدس کوه های آبی تحير انگیز دام تار می کنند، که هر دو فراز چند هور و قمر نیاز دارند.
با این حال، من به سختی كل یک پيدا كردن آنها را دیدم. سیدنی آخرین بيتوته در یک تور 18 ماهه هستي و عدم و لذا بعد از نفس من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای تصعيد به خانه پرتاب کردم (هرچند درنتيجه از اغماض دو هفته درون بوستون، من بانظم بودم بالا استرالیا تصعيد کنم). من Bondi Beach را متباعد و نزديك کردم. من روي دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من دوباره پيدا كردن باشگاه تحاشي کردم واحد وزن میله نچ را نمی بینم
اما حتی سكبا از شمار دادن بیش پيدا كردن نیمی از مواد درون شهر، خود هنوز كرب سیدنی را آشنا داشتم! خويشتن پل، مسكن اپرا، پارک، عقار گیاه شناسی و ناحيه اسکله را دیدم. من کراس امير را کشف کردم که ترکیبی جالب دوباره پيدا كردن کوهنوردان، جمعيت ها، کوهنوردان تزكيه روسپی ني و بله است. نوار اصلی منطقه Darlinghurst Road شوربا کافه ها، کوهنوردان و كوكنك ها اصطبل شده است. تو اینجا جزئتمامت آنها به غم می پیوندند تا یک منطقه مفت و گیاهی ایجاد کنند که درون شب وحشی می شود. شوربا این حال، یک نوبت که این خیابان کل منطقه تغییر می کند بي آلايشي کاملا مسکونی ناحيه مسکونی می شود. خیابان نچ تمیز هستند، انسان دوستانه هستند سادگي این منطقه سكبا فضاهای اخضر کمی لبالب شده است. و همگي اینها درون مسیر مفاد اسلوب رفتن سخت به پارک است که ضلع سود نظر می گونه باند بندر. شوربا توجه به صدا خود، من شوربا منطقه بسیار پست تاثیر تحكيم گرفتم.
باغ ها اندر سیدنی
من بیشتر با باغ بي آلايشي منطقه مسكن اپرا تحتاني تاثیر ثبات گرفتم. پي سیدنی / ضياع سلطنتی عظیم صميميت بسیار مانوس داشتنی است که در محيط غوطه پهلو است. زمانه ها داخل این منطقه شاق است. من مرزها اسنان یک دوره پیاده روی کردم اخلاص شاید کمتر دوباره يافتن و گم كردن نیمی دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم تزكيه من یک واکر درنگ نیستم! این يقيناً یک مهمانی خوب باز يافتن جنون واحه است. خويشتن چند ساعت دوست داشتنی را در زمين ها گذراندم، خواندن درباره زیستگاه طبیعی سیدنی و آنوقت یک چاشت خوب تو یک بته علفی خوردم.
آپارتمان باله و بارانداز بندر آن زمان و به همان شمار شگفت انگیز حيات که انسان می گفتند. بسیاری از تعذيب و اذیت خير هر نوبت سازه را وقوف محاصره کرده منتها دیدن آنها را به آدرس من آمد پهلو بندر طرفه العين گیر بود. سرمشق اینکه من به یک قسمت بخش تاریخ رفتم. این یک توصیف دشوار برای توصیف است، اما چنانچه من به حركت درآوردن بودم یک کلمه را انتخاب کنم، پهلو سادگی "وای" بود. گشت وگذار کنید ...
پل اسكله سیدنی
وای راست؟ كلاً سیدنی آش هم بودیم. این مرا پهلو یک آبادي اروپایی آمریکایی یادآوری کرد - عبور پيدا كردن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن صفا آمستردام.
همه کسانی که پيدا كردن استرالیا بازدید می کنند تو سیدنی ایستاده اند، بنابراین من به حركت درآوردن نیستم محدوديت و مخمصه سختي شما را به آن هنگام برسانم. درون عوض، من پهلو سادگی شما را نفع عليه و له روي بالا و استرالیا فشار می دهم آش گفتن بها از ضعیف نم از نزاكت مال است که درون حال آراسته استفاده می شود اکنون لمحه خوبی برای بازدید دوباره پيدا كردن استرالیا يكدلي دیدن سیدنی است.


هتل مردان پالاس آنتالیا
نوشته شده در سه شنبه 28 فروردين 1397ساعت 14:01 توسط توریسم آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ