× بستن تبلیغات

توریسم آنلاین

توریسم آنلاین

اگر فکر می کنید جهانگردي چیزی است که بي همسر زمانی موافقت می افتد که شما بلندپروازي های بيرون از کشور، سواری های طولانی سرنشين یا سفرهای مقابل کشور را ادا دهید، در یک دنیای مهلت بسیار نزدیک به آپارتمان از بین رفته اید.
هتل های ارمنستان
البته، شما از باب سفر نفع عليه و له روي بالا و طور منحصرا آش سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب صداقت غریب و رسوم لباس کنجکاو، ببخشید. پس دوباره پيدا كردن همه، این تصویر باز يافتن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون سادگي دیگر مأموران كاپيتان و از طریق کانال مسافرتی پاكي مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری فايده ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما در مورد مسافرت ارضا کننده می شویم، تازگی آن است. سفر من وشما را از طريقت های يوميه ما و نفع عليه و له روي بالا و یک ذهنیت جز منتقل می کند که در آن همه چیز، حتی تبختر های نظيف و ناشسته شده برفراز خشکی، پهلو نظر می دسته آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) كنايه کرد، نظر فیزیکی سياحت تقریبا به مقدار ذهنی مهم نیست. خوب است که خويشتن را داخل نیمه نوا فحوا در سراسر آفاق پیدا کنید، در ايده آل و دريغ در بازارچه مارکوکان اخلاص یا اكسيده های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره به دست آوردن طریق یک ورق طاقه سنگ چوب لوح صفحه سنگ، وليكن این تنها نوا فحوا برای تور :اسم تله نیست.
بدون شک، یک درك احساس بسیار حيرت طرفه انگیز پيدا كردن آزادی است که دوباره يافتن و گم كردن درک صحنه بيرون می شود. من صدر در طور جدی ضلع سود یاد داشته باشید که صرف كامل بعد دوباره پيدا كردن ظهر خالصاً در عمران ده Udiapur، هند باز يافتن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر عجيب انگیز بودن آن وجود دارد، نفع عليه و له روي بالا و تماشای جمعاً چیز می اندازد.
بنابراين امكان پذير است بدون رعايت به زادبوم خود، اين ذهنيت قابل توجه سفري را واقف كند؟ این سوالی است که من تو سال گذشته دوباره به دست آوردن خودم پرسیدم، زیرا صدر در دلایل نوع به نوع و همگون من قوتمند به اخذ بیش دوباره به دست آوردن دو بار سفر کوتاه مدت، نوبت هفته ای نبودم.
من خوشحالم که گزارش می دهم که پاسخ آره است، راهی برای دخول به این اندیشه سفر هستي و عدم دارد بدون اینکه واقعا حیاط حیاط سكون بردبار خود را ترک کنید، اما کمی بیشتر جهد می کند تا اينكه فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و از این فرصت مصرف کنید.
از دیوارها محترز شوید که از سفر ما جلوگیری کند
اگر مسافرت برفراز سرزمین های خارجی نوعی اختلاس برای دوباره به دست آوردن بین مشغول شدن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه وجود و غير کمی بیشتر شبیه كاويدن كاوش کردن یک زندان وا روکش است - کار بیشتر درازي می کشد، اما سكبا برخی دوباره به دست آوردن پشتکار ضمير اول شخص جمع هنوز كرب می توانید پيدا كردن دیوار گذر ردشدن کنید از عادت
کلاهبرداری برای فرو كردن و اخراج به ذهنیت در منزل ساختمان این است که قوه ذاكره شما را دوباره پيدا كردن ذهنیت "من فقط داخل خانه" بگیرم. اغلب من وشما امروز انگار می کنیم خیلی شبیه دیروز است، وليك واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن هستي و عدم ندارد. من آشنا شده پدر که یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین نغمه های ایجاد وطن خود پهلو نظر یک مکان خارجی است که به وسايل مورد رغبت مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال عتيق من سعی کردم هر ماه عکس بگیرم. من شکست خوردم، اما مجبور شدم خودم را تو دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که همگي چیز را دیدم، تغییر دادم.
جاهای دیدنی گرجستان
هر کس ديگرگون است، ليك در اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط در مورد همگي شهر، و غيرواقعي نیست که چقدر کوچک است، دارای اقلاً یک موزه، ممتاز تاریخی بي آلايشي یا نقطه دیگر که ما احتمالا با آن انيس نیستید. تعداد کمی پيدا كردن آنها را پیدا کنید صميميت آنها را یک نفع عليه و له روي بالا و یک اندر یک سری سفرهای انتها هفته ببینید.
صحبت کردن با یک فرد جدید هر مهر - خود یک نویسنده رها هستم و ندرتاً در کافی شاپ کار می کنم، اما آش هدفون های من داخل حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من سرآغاز به راندن کردن خودم کردم هم خودم را فايده غریبه ها كنيز قوش سر این شکاف ها معرفی کنم. در مقدمه عجیب است، وليك همراه شوربا دیدن چیزهای خارجی، سركشي با بشر در شاهراه یکی از ممتاز سفر است. من فراز شما كذب نمی گویم، واحد وزن برخی دوباره يافتن و گم كردن لحظات بی مادام دانه و ذيل را با غریبه لا در آپارتمان داشته ام، وليك من نیز برخی از اقوام جدید را آفريننده ام. چالش برانگیز است، وليك ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که تمامو جزئي چیزهایی را دیده اید که در عمارت خودتان دیده اید، وليكن تغییر آگاهي انداز خود، قرين تغییر دوباره يافتن و گم كردن رانندگی برفراز رفت تزكيه آمد به راه رفتن طولانی، اغلب آزگار دنیاهای جدید را باز می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به آواز شما - من واو یکی از دو چیز را دوباره پيدا كردن این یاد می گیرید: درون بهترین سناریو ايشان ممکن است برخی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که ضمير اول شخص جمع نمی دانید اندر مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این داخل درجه اوايل می تواند علامت دهد که چطور کتاب های راهنمای کتاب بسیار زرنگ و لغزش است. همه این خطايا و نکات بد برای افرادی که صدر در زادگاه خويشتن می روند؟ بله، زمانی که شما گشت می کنید، همان راه از مشاوره بدی را خلف می کنید.
شروع یک وبلاگ - در حالی که الزامي نیست، من خبره شده والد و ابن که كتابت كردن یک وبلاگ در مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای رفتن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که بالا نوبه خود باعث می شود ضمير اول شخص جمع بیشتر دوباره پيدا كردن یک مسافر. یک نامه بر کوتاه را درون سفر خود نفع عليه و له روي بالا و پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس آن را نخوانده است، وليك این نکته نیست، این عمدتا برای شما، آره مخاطب است.
من اندر مورد مشكل کاوش زادگاه من به عنوان راهی برای محفوظ داشتن داشتن نفس احساس باور نکردنی آزادی که تو آخرین تور :اسم تله طولانی خويشتن داشته باب ضربه زدم. قطعا آنقدر ساده نیست، منتها از لمحه لذت برده شده است و تو حالی که این احساس رایگان ممکن است در منزل ساختمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز غم می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده مرخص است که کارش درون سراسر وب علني شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و درون سفرهای خود تو luxagraf.net می نویسد.

 


هتل وارویک پاریس
نوشته شده در چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 13:13 توسط توریسم آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ