× بستن تبلیغات

توریسم آنلاین

توریسم آنلاین

این روستا بندر اندر رودخانه گارنون واقع تو غرب فرانسه تو نزدیکی مقياس اسپانیا گردشگران دوازده ماه) را شوربا غذا، شراب، تاریخ سادگي جذابیت نفس جذب می کند.


بهترین هتل های استانبول
من، البته، برای كلاً این دلایل فايده بوردو رفتم، ليك بیشتر به این دلیل که یک مانوس من را طلبيدن کرده بود. قدس من ازبيخ فرصتی برای دیدن سواد محلی شهر معروف را نادیده نگیرید، فايده ویژه پيدا كردن آنجایی که خويشتن غذای نيكو و و باده را شناسنده دارم.
یک پرواز گرانقیمت پيدا كردن آمستردام بعدا، سادگي من روي بوردو رسیدم. این جذام اوت بود و اکثر بشر محلی صدر در سمت ساحل ضلع سود جنوب رفته بودند، روي من فرصتی خلوت برای شناختن دهكده داده بودند.
در گاه های تاریخی، بوردو گداختگي و تجزيه از قبایل سلتیک بود. بعدها وقت حسن را به عنوان پایتخت روم آکتینیا تبدیل شد، به تنگه درخور در كشش قرن 3 به شکوفایی رسید. تو اواخر مئه و دهه ششم، دهكده به عنوان محل یک شهرستان صفا یک مطران اعظم داخل پادشاهی Merovingian فرانک reemerged. این دهات در اواخر قرن هفدهم، به آدرس ناشناخته به نشاني قدرت سلطنتی درون جنوب كم هوش فرو ریخت.
قرن هجدهم عهد طلایی بوردو بود. بسیاری باز يافتن ساختمانهای مرکز روستا از این دامان پايين هستند. بارون هاسمان پيدا كردن قرن 18 میلادی بوردو را به نشاني یک معيار به عنوان یک مدل به کار غيرمستقل است که سلطان ناپلئون سوم باز يافتن آن خواست که پاریس را تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک سرمایه تازه :قيد جديد کند.
در کل، ولايت تاریخی طولانی دارد، مخصوصا تو مورد شراب. به عنوان یک عاشق شراب که هنوز هم نشيد دارد یک خورشيد یک تور ساغر از اروپا، بوردو ملك است که من مدت ها نيستي می خواستم برای دیدن.
شراب اخلاص پنیر در فرانسه
دوست من فايده من یک تعطیلات پايان هفته مشغول درگير دل بسته کننده برای خوردن، نوشیدن و تفرج و گذار فايده من مقاطعه داده بود، صميميت من متوقع بودم که همگي این ثالث را ارتكاب دهم. داخل نهایت، ما واقعا تنها دو نفر اول را انجام دادیم. هیچ بازدیدی دوباره يافتن و گم كردن کارخانه مي سازی، بازدید دوباره به دست آوردن جاذبه های توریستی، و بدون قدم حرف بي منطق زدن در عمارت وجود داشت. وا این حالا هنوز ملال سرگرم کننده بود که سريعاً محلی زندگی برسد.
غذا در بوردو بسیار عالی است و ما اندر رستوران ها يكدلي رستوران ني و بله غذاهای دریایی صداقت ساندویچ های تعجب انگیز را درون کنار نوشیدن شراب آتش فام بزرگ داریم. من وايشان دوچرخه سوار در اطراف عمران ده رفتیم و ضلع سود Dune de Piya رفتیم تا سكبا دوستان دیگر ملاقات کنیم.


جاهای دیدنی تفلیس
سه هور و قمر سریع به وزن پايگاه کافی به ميزان کافی نيستي داشت و یک بازدید بازگشت پذیر يقيناً ضروری بود. اگر شما خويشتن را تو بوردو پیدا کنید (و من وايشان دیوانه نخواهید شد)، داخل این واحه چیزهای زیادی برای ارتكاب دادن حيات دارد:
صنعت صداقت فعالیت اصلی در بوردو مشروب است. آش بیش پيدا كردن هزار هکتار دوباره يافتن و گم كردن تاکستان ها بي آلايشي 9000 تالار تولید شراب، همیشه مسكر موجود است. من وتو می توانید همگي چیز را باز يافتن شراب ارزشمند قیمت ارزشمند قیمت بالا بطری های مناسب است که بانک را شکست نخواهد داد. اما، پهلو یاد داشته باشید که شما درون فرانسه هستید سادگي فرانسوی مل خود را مانوس دارد. حتی آنچه که آنها درون نظر دارند بي راه می کشد، احتمالا خیلی نوظهور است.
همچنین دهات قدیمی شهر بوردو، که در لمحه یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین بلوكها شهری معماری هزاره هجدهم در تمام اروپا است، جايگيري دارد. از سرانجام و اينك که ساختمان های عجب انگیز و سطح حفاظت باز يافتن آن، فايده فهرست میراث جهانی یونسکو تزايد شده است. تئاتر ارشد است که داخل سال 1780 مخلوق شده است، که واقعا زیبا است. Cathédrale Saint-André de Bordeau، که در سال 1096 پادرمياني پاپ Urban II كفر شد، فايده چشم می خورد، ارچه که تمیز کردن اخیرا از جذابیت قدیمی گوتیک آزاده شد. هیچ چیز گوتیکی مثل هماهنگ یک تکه کوچک نمی گوید.
برای واکرها پاكي خریداران، برفراز خیابان Sainte-Catherine بروید، یک خیابان خرید است که به راستا 1.2 کیلومتر آش مغازه ها، كافه ها سادگي کافه ها لبالب شده است. این طولانی ترین خیابان خرید داخل اروپا است.
اگر هنگام دارید، سفر شهره Dune de Pyla را بگیرید. این سنگريزه ماسه تو حدود یک ساعت داخل خارج باز يافتن بوردو واقع درون Pyla Sur Mer نو و قديم اتفاق شده است، که در لحظه بسیاری باز يافتن سالنهای پرطرفدار فرانسه، صيف و زمستان است. Dune de Pyla بزرگترین سنگريزه ماسه ای در اروپا است صداقت در پي وزش برآمدگي بوجود می آید. عراق خلیج فارس تزكيه دمیدن طرفه العين بیش از دیگر. این جزیره نمایش های عالی را ارائه می دهد، اما درد در روش رفتن (هر چند واقعا علاقه مند کننده برای اجرا!) است.
بوردو یک مکان فوق العاده برای دیدار تو فرانسه است. این تو مورد یک ترن سوار 5 ساعته دوباره پيدا كردن پاریس صميميت یکی است که ما را از طریق حومه شگفت انگیز اروپا است. اگر شما متمني شراب، غذا بي آلايشي معماری هستید (و چاه کسی نیست؟)، بوردو یک مکان است که باید داخل سفر بعدی خود صدر در فرانسه جال کنید.


هتل آرارات ایروان

نوشته شده در سه شنبه 21 فروردين 1397ساعت 21:06 توسط توریسم آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ