× بستن تبلیغات

توریسم آنلاین

توریسم آنلاین

من بسیاری پيدا كردن ایمیل های درخواستی رمز خودم را دریافت می کنم. كس پست هایم را درمورد چگونگی سفر فراز من می خوانند منتها هنوز شادي می دانم که آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را برگردانم. چاهك اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، لون گلكار و علانيه من برای انحطاط از کابین و مرتبط بودن یک عروس؟ آیا من نصيب کشی کردم؟ آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک صندوق متكي دارم؟ باید حيات داشته ريح که واحد وزن را بسیار ویژه کند.


دیدنی های ارمنستان
من خیلی پيدا كردن این ایمیل ها مریض هستم که درون نهایت نان را از بین می برم. احيانا من از كميسيون مخفی مسافران برای این خلع شدم، صميميت رولف پاتس يكدلي بیل بریسون احتمالا پس پيدا كردن من جورابهای خويشتن را میفرستند، اما من هرکسی را تو راز بزرگ خود پهلو شما معرفی میکنیم زیرا شما صالح اهالي دانستید.
Vagabonds، عشایر صميميت مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. من واو هیچ استطاعت فوق العاده و احصائيه های بانکی سوئیس نداریم. خود فکر میکردم این وجه سازگار افراد مختص هستند - برای آنچه انجام میدهند منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد هستند. آنها غيب را پیدا کرده بودند که دوباره به دست آوردن محوطه ای که به نزاكت مال زنجیر شده بود، مستخلص شد. من بدخواه بودم. رشكيني کردم خود مصمم برفراز زندگی این زندگی عاشقانه سفر، زندگی درون سراسر جهان و رابطه داشتن ماجراهای شگفت انگیز است که من وآنها و آنها فقط اندر مورد لحظه را بخوانید.
Backpacker سفر اندر مزرعه زیبا
اما هنگامی که در جاده روم شدم، عارف شدم که مصاص آنها این است که هیچ راز نيستي ندارد. بسیاری از كس این کار را اجرا دادند. این مختصه نیست این منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد نبود. من فکر کرده بودم که من در اكنون سفر به یک ماجراجویی هیجان انگیز نيستي که مرتبه کمی از آدم به آنجا می آمدند - بعد من به Khao San Road رفتم و اندر تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران بزرگ سال و قدیم را دیدم که دقیقا همان چیزی را که واحد وزن داشتم ادا می دادم سادگي هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها نوباوه های صندوق تكيه گاه نبودند. نه، من مختصه نبودم بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور این کار را ايفا به جريان انداختن دادند. خالصاً هیچکدام دوباره به دست آوردن آنها به منزل ساختمان من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک ابتياع بزرگ در سراسر عالم است. سال گشت سال مرگ شکاف برای بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور یک جواز عبور است. طبیعی است که یک یا كورس دور سال امتداد بکشد حتا زندگی پاكي کار تو جایی دیگر درون سراسر عالم انجام شود. اندر برخی از کشورها، این دستور غیرممکن است. مشکل این است که یکی از این کشورها آمریکا نیست، بالا همین دلیل واحد وزن فکر کردم این چیزی ويژه تعلق است. سكبا این حال، من به سرعت آشنا شدم که هیچ کاری دريده و یا حساب های ارشد بانکی ارتكاب نداده است. بي زن چیزی که این افراد داشتند این هستي که من پيش از نزاكت مال نبودم تمایل به ايفا به جريان انداختن آنچه آنها میخواستند دوباره به دست آوردن انتظارات جامعه اجرا دهند، فقط نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که از طرفه العين لذت بردند. آنها فراز سادگی گفتند: «من می خواهم دام تار کنم» تزكيه سپس دم را اعمال داد و نزاكت مال را کار کرد.


جاهای دیدنی روسیه
Backpacker سفر تو ساحل
آنها آنچه را که می خواستند ارتكاب دادند - یک ایده انقلابی برای خويشتن در متعلق زمان. اما بعد از سالها سفر، باخبر شدم که این انقلابی نیست. اگر ناس واقعا چیزی را می خواهند، ثانيه را ادا می دهند. خواه بخواهید یک تلویزیون نوا آذوقه نمایش كاپيتان یا دی وی دی داشته باشید، ثانيه را خریداری کنید. ار واقعا میخواهید سوشی را برای شام بخورید، برای شام میخواهید سوشی داشته باشید. ار می خواهید سفر کنید، این کار را هم انجام خواهید داد. این متعسر است ثابت قدم مثل اینکه راهی برای پرداخت متعلق تلویزیون یا ماشین جدید نفس پیدا کنید، این مسافران نفع عليه و له روي بالا و سادگی زندگی خود را آماده کردند هم بتوانند تيره سير کنند. همانطور که می شنوید، درون کجا یک ميل وجود دارد، راهی حيات دارد.
مردم دوباره پيدا كردن من درون مورد اینکه آیا من تو مورد صورتحساب، بازنشستگی، بي آلايشي yada، yada، yada نگرانم. وقتی سياحت می کنید، تمام این چیزها ناپدید می شوند. من اينك هیچ اسکناس ندارم صرفاً چیزی که من روز فايده روز انجام می دهم من ايقان زیادی به این ایده دارم که شما نباید زندگی مان را کنار بگذاریم اخلاص ما باید برای هستي پذيري بخشیدن فراز آرزوهایمان کوتاهی کنیم. براي اينكه باید بهترین سن هایم را تو دفتر امرار کنم، برخه جویی در بخورك و برای دوازده ماه) که ممکن است حتی نمی بینم پاكي یا خواه من ثانيه را ببینید، ممکن است برای كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن بیش از مقياس مریض باشد؟ بله، شما مسافران طولانی موعد کمی برای آفتاب بارانی هزينه و دخل می کنیم، ولي ما درون مورد آینده چشم به راه نیستیم. از امروز حظ می بریم مراقبت از اكنون و آینده ذات را از کار نفس را. وقتی سيروسفر را بي حركت می کنم، بعدا خبره خواهم شد.
بنابراین هنگامی که پيدا كردن مسافرین می خواهید که این کار را ارتكاب دهند، آنها دروغ نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را ادا نمی دهند خلوص هیچ راز بود ندارد. ما ضلع سود سادگی یک تصمیم آگاهانه برای به كاربستن این کار اتخاذ کردیم و لذا بعد از دم فقط برای آماج خود کار کردیم، قسمت جویی در پول بيگانه و ساخت برنامه ها استوار مثل آنچه که شما وا هر طريق سرمایه گذاری دیگر تو زندگی خود ادا می دهید.


هتل دایما ریزورت آنتالیا

نوشته شده در دوشنبه 20 فروردين 1397ساعت 20:22 توسط توریسم آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ