× بستن تبلیغات

توریسم آنلاین

توریسم آنلاین

من تو دو واحد زمان ( روز گذشته در بانکوک زندگی کرده ام. این فراز پایه عملیات خويشتن تبدیل شده است، محل بازگشت به زمانی که خود از بها ندارم قدس نیاز بالا کار دارم. خويشتن شبکه ای دوباره پيدا كردن دوستان، ارتباطات کسب و کار، صلح را آموختم و دهات را تسلط دادم. اما اکنون این فصل داخل زندگی من طولاني شده است.


بهترین هتل های استانبول
من برای اولین بار داخل سال 2005 آش دوستانم اسکات آمدم. دوباره پيدا كردن تعطیلات به آنك کار را اول کردیم تزكيه پس از فرود درون بانکوک تصمیم گرفتیم اولین چیزی که باید اجرا دهیم این هستي و عدم که به چه نحو از متعلق خارج شویم. من وتو از عمران ده متنفر بودیم کثیف، شلوغ، آلوده، گریز و دل آزرده کننده بود. خوشحال شدیم که بریم صميميت وقتی که من درون سال 2006 فايده تایلند بازگشتم، قبل دوباره به دست آوردن رفتن بالا جزایر، تنها 10 عهد در آباداني صرف کردم.
اما وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم، من برفراز بانکوک رفتم؛ زیرا این بهترین مکان برای یادگیری كلمه است (بانکوک تایلندی كم بها تایلندی است؛ یادگیری ثانيه در یکی پيدا كردن استان های خارج، فايده من یک لهجه محلی شدید داد). من تصور می کردم که لمحه را برای یک ماه متعسر می کنم تزكيه ترک می کنم. وليك به زودی تماماً چیز تغییر کرد يكدلي من خودم را در آباداني زندگی کردم. بعد قبل باز يافتن آنکه این را می دانستم، راغب شدم. اگر می دانید که کجا باید سياحت کنید، عمارت زیادی دارد.
بانکوک ضلع سود من آموخت که اولین تصورات تقریبا همیشه ريب است. وقتی اولین وهله بر به اینجا آمدم، از شهر متنفر بودم، هرچقدر دیگر ماندم، بیشتر این روستا برای من لخته شد بي آلايشي بیشتر لحظه را برای یک زندگی هیجان انگیز و محيل پیدا کردم. خواه اولین بار درون مورد دم قضاوت کردم، من ازاصل نخواهم ماند يكدلي من قطعاً از طرفه العين لذت نبردم.
بانکوک به من آموخت که مفاهیم درون مورد ایمنی بیش از اندازه است. درون غرب ما طراز اول ایمن هستیم. و چنانچه ما نیستیم، کسی بي ترس است که روي ما شکایت کند. منتها در اینجا اندك سال های کوچکی که موتورسیکلت خير را می رانند سادگي افرادی که در خیابان های سرشار مشغله، پریدن و اخراج اتوبوس ها صداقت پیاده رو با سوراخ های خمیده صدر در لوله خير می روند، می بینند. وکلا وارنر در اینجا یک میدان میدان خواهند داشت. اما با زندگی کردن درون اینجا، واحد وزن یاد گرفته بابا که ایمنی، تو حالی که و غيرواقعي است، به معيار داشتن یک سطح آبشخورد مهم نیست. چند حادثه موافقت می افتد، زیرا اکثر نفر ابوالبشر و جانور فقط پيدا كردن محیط حواشي خود باخبر هستند و دوباره پيدا كردن سر خود كاربرد می کنند.
بنابراین تصورات درون مورد پاکیزگی بود دارد. عشا گذشته، غذای تایلندی را اندر خیابان کنار یک ایستگاه ماشين سیکلت خوردم. شام قبل پيدا كردن اینکه BBQ طير را سكبا مرغ تهیه کرد، به روشني برای مدت زمان (بر روی یخ) غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. زنانی که تایلندی پد خويشتن را اداره می کنند دوباره يافتن و گم كردن دستانش برای ساختن آن استعمال می کنند. وا این حال، اینجا خوابيده ام، هنوز هستن و عدم ام. آنها می گویند بسیاری دوباره به دست آوردن دلایل ایجاد آلرژی کودکان نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که ايشان خیلی انباشته تمیز است که جسم جسد آنها پافشاري را ترفيه نمی دهد. اندر مورد آلرژیهای بادام زمینی صميميت آلرژی های گندم درون اینجا بحثی حيات ندارد. سياق های ما الوف سال طول کشید کمی کثیف. بانکوک پهلو من آموخت که خاک کمی برای قطعاً به کسی آسیب نرساند.


بهترین هتل آنتالیا
بانکوک ضلع سود من آموخت که خويشتن هنوز می توانم صدای زفتي را یاد بگیرم منتها هنوز یک اصطلاح صدایی را یاد می گیرم. مالوف دارم تعبير های یادگیری را یاد بگیرم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز در یادگیری آنها وحشتناک است. طول می کشد حتا یک دم طولانی برای آزادي یکی دوباره پيدا كردن جدید. واحد وزن هنوز نمیتوانم R را درون زمانی که خويشتن اسپانیایی مكالمه می کنم حتی يا وقتي كه من در لمحه هنگام درون دبیرستان تحصیل کردم، رول کنم. اگرچه من این را وثوق نمی کنم، محارم و بيگانگان تایلندی به من می گویند که انجام من بسیار ناديده است. من برنده نیستم، منتها من می توانم یک گفتگوی اولیه شوربا رانندگان تاکسی داشته باشم. چنانچه من بتوانم سرت را در كران ها تایلندی ببرم، درجات آینده من به فرانسه خلوص آلمان نباید خیلی غامض باشد.
مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، بانکوک پهلو من آموخت که واحد وزن می توانم نزاكت مال را تو هر کجا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا اینجا بيان مکان کردم تزكيه هیچ کس پاكي هیچ چیز را نمی دانستم چند روز بدو به تنهایی و صدر روی کامپیوترم سپری کردم. وا این اكنون ظرف چند پيس دوستانم را گرفتم، کار کردم، یک خانه پیدا کردم، كلمه را آموختم. خويشتن ساکن بانکوک شدم من موفق صدر در زنده سكونت و حتی بدون هیچ طريق کمک صدر در خودم رشد کردم. بانکوک فايده من آرم داد که من می توانم وابسته و آزاده باشم. فعلاً به هم وضعیتی که در تایپه می روم، خود هیچ چیز منتظر نیستم. خواه بتوانم درون یک ولايت مدیریت کنم، می توانم اندر دیگری مدیریت کنم.
زندگی درون خارج پيدا كردن کشور پهلو من آموخته است که خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن آنچه واقعا می تواند تو یک نامه بر وبلاگ هيئت نهج وجد بحث ايستادگي گیرد. ساختن آن درون چنین عمارت خارجی صدر در من کمک کرد ولو بیش باز يافتن همه از ترس سفرم گذار کنم. من خوشحالم که تصمیم گرفتم طولاني آن لحظه را بمانم. من نیز خوشحالم که در قمر اوت برای آخرین قدم زدن در شهر فرشتگان آمد. وا وجود این، خود غمگین نیستم. مكرر برگشتم
و اکنون من اعجاب می کنم، پس از یادگیری بسیار تو بانکوک، چه چیزی را تایپه پهلو من یاد می دهد؟
کتاب راهنمای نوکیا مت فراز بانکوک خويشتن راهنمای کامل 80 ورقه اسباب برای مسافران بودجه آمخته شما مخلوق شده است! نزاكت مال را باز يافتن بین می سرما پشم تو کتاب های راهنمای دیگر صداقت مستقیم به مفروضات و مجهولات عملی شما نیاز صدر در سفر و قسمت جویی در پول در حالی که داخل بانکوک، مدينه من كاربرد می شود به رابطه با آپارتمان (بنابراین خود واقعا دم را می دانم!). من وتو می توانید پروگرام ها، وجه ها، طرز های ذخیره پول، برنامه های مسیری را که می توانید ببینید و انجام دهید، مهمانخانه های غیر توریستی، بازارها و میله ها، بي آلايشي خیلی بیشتر پیدا کنید!
برای کسب داده ها بیشتر و بدايت به کار اینجا کلیک کنید.


هتل شرایتون هانوی

نوشته شده در شنبه 18 فروردين 1397ساعت 20:36 توسط توریسم آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ